Darmowe czy płatne?

Darmowe czy płatne?

W ramach platformy e-learningowej dostępnej pod adresem www.szkoleniamoodle.pl funkcjonować będzie kilka rodzajów kursów. Główny podział związany będzie z ponoszonymi przez użytkowników kosztami. Jakie są różnice pomiędzy kursami darmowymi oraz odpłatnymi?

Najważniejsza sprawa, w ramach platformy nigdy "przypadkowo" nie zapłacisz. Wszystkie kursy odpłatne wymagają indywidualnej rejestracji przez prowadzącego szkolenie. Dodatkowo wszystkie ogólnodostępne szkolenia oznaczone będą odpowiednim symbolem graficznym.

Co znajdziesz w darmowych kursach? Pełnowartościowe materiały prezentujący rozwiązania i pomysły. Inspiracje pokazujące co można zrobić. Sporadycznie pojawią się treści pokazujące w jaki sposób. Pojawią się zadania, czasami testy ale nie będą one weryfikowane przez trenera. Publikowany będzie materiał pozwalający na samokształcenie.

W darmowych rozwiązaniach dostępna będzie również pomoc. Będzie można pytać ale wsparcie ze strony eksperta/specjalisty dostępne będzie w bardzo ograniczonym zakresie. Liczymy, że zadziała social learning i będziemy mogli uczyć się od siebie wzajemnie. Pragniemy zbudować wokół platformy społeczność, która będzie w stanie sobie wzajemnie pomagać.  

Szkolenia odpłatne to rozwiązania, w których pokazujemy dokładnie „jak coś konkretnego” można zrobić. Kursy zawierają dokładne opisy, filmy i ćwiczenia (sprawdzane przez prowadzących) pokazujące każde zagadnienie od strony praktycznej. W każdej chwili można także skorzystać z pomocy trenera tłumaczącego bardziej złożony materiał. Staramy się również motywować, tak aby nauka stała się przyjemniejsza i bardziej efektywna. Ta forma szkoleń pozwala również wystawić zaświadczenie potwierdzające ukończenie szkolenia.   

Last modified: Sunday, 14 July 2013, 9:41 PM